Domácnosti

Již 15 let navrhujeme a instalujeme nejlepší řešení klimatizace pro domácnosti v Čechách i na Moravě.

Neobvyklá vedra posledních let nastartovala nákupy klimatizací v českých domácnostech. Dnes klimatizaci vnímáme jako součást rodinného komfortu a tento trend potvrzuje i naše 15tiletá zkušenost. Kompletní instalace na klíč a záruka 5 let na všechno.

2005
74
instalací
2 zaměstnanci
2010
128
instalací
3 zaměstnanců
2015
507
instalací
5 zaměstnanců
2018
683
instalací
9 zaměstnanci
2020
735
instalací
11 zaměstnanců

Ve svém oboru jsme experti na instalaci klimatizací do domácností. Známe všechna úskalí technických řešení, hlídáme ale také čistotu provedení a úklid po práci je samozřejmostí.

Ve vašem bytě či rodinném domě instalujeme novou klimatizaci, která do vaší domácnosti jednoduše zapadne. Vypracujeme Vám vyjádření nejen pro SVJ.

U novostaveb, rekonstrukcí, nástaveb je zejména klíčové řešit nákup a montáž s dostatečným předstihem. Spolu s Vámi plánujeme dopředu a eliminujeme tak komplikace v podobě nevzhledných lišt v interiéru, sekacích a bouracích prací navíc.

Co za vás pohlídáme

  • Výběr vhodného řešení pro vaši domácnost.
  • Rychlost pořízení: během jednoho týdne klimatizaci naistalujeme, standardní montáž zabere 5 hodin.
  • Vyhotovíme přípravu potrubí.
  • U hrubé stavby bez omítek je přesně čas, kdy montujeme všechny trasy a zajišťujeme všechny klíčové prvky (např. speciální sifon, zabraňující zápachu klimatizace).
  • Osazujeme ochranné instalační plastové boxy, které chrání potrubí pro klimatizaci v případě dalších zednických prací na stavbě.
Jak to funguje Naše reference